Bezspoguļa kameras ar APS-C sensoru un DSLR kameras

Lieliska kvalitāte, mazi izmēri
eos r10 aps-c salīdzinājuma paraugs

Kas ir APS-C formāts?

APS-C kameru sensors ir mazāks nekā pilnkadra kameru sensors. Ar APS-C kameru nevar uzņemt visu attēla platumu, ko tas pats objektīvs varētu uzņemt ar pilnkadra kameru — “apgriešanas koeficients” ir aptuveni 1,6 reizes, kas ietekmē ainas tuvināšanu, jo jūsu objekts kadrā ir attiecīgi lielāks. Tas nozīmē, ka, izmantojot 200 mm objektīvu ar APS-C kameru, skata lauks ir ekvivalents 320 mm objektīvam pilnkadra kamerā — citiem vārdiem sakot, “efektīvais fokusa attālums” ir 1,6 reizes lielāks.

Mēs palīdzēsim jums atrast ideālu Canon kameru

Kameru meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu kameru klāstu un palīdzēs atrast jums lieliski piemērotu variantu.

APS-C EOS R sistēmas kameras

Bezspoguļa kameru klāsts ar APS-C sensoriem piedāvā labākās EOS R sērijas tehnoloģijas un ikvienam sniedz radošas iespējas.

  • Bezspoguļu kameras

    EOS R100

    Uzņemiet perfektus attēlus izcilā kvalitātē un saglabājiet tos atmiņā ar šo intuitīvo EOS  R kameru, kas vienmēr ir gatava darbam.
  • Bezspoguļu kameras

    EOS R7

    Izpētiet savvaļas dzīvniekus ar kameru, kas nodrošina sensacionālu ātrumu un attēlu kvalitāti ērti pārnēsājamā korpusā ar APS-C sensoru — tā konstruēta nākotnes lietošanas vajadzībām.
  • Bezspoguļu kameras

    EOS R10

    Speriet nākamos soļus fotografēšanā un video veidošanā ar bezspoguļa EOS R sistēmas kameru, kuras konstrukcijas pamatā ir APS-C lieluma sensors.

APS-C EOS DSLR kameras

APS-C DSLR kameras piedāvā tradicionālu attēlu uzņemšanas pieredzi ar lielāku korpusu, nomaināmiem objektīviem un optisku skatu meklētāju, lai jūs varētu tieši caur objektīvu redzēt, ko uzņemat.

  • DSLR kameras

    EOS 90D

    Daudzfunkciju DSLR, kas ļauj jums piekļūt tuvāk, fotografēt ātrāk un uzņemt izcilus 32,5 megapikseļu attēlus.
  • DSLR kameras

    EOS 850D

    Speriet soli tālāk radošajās izpausmēs, uzņemot skaistas detalizētas fotogrāfijas un satriecošus 4K video ar vieglo, iedvesmojošo un iepriecinošo DSLR kameru ar dažādajām savienojumu iespējām.
  • DSLR kameras

    EOS 250D

    Pasaulē vieglākā DSLR kamera ar grozāmu ekrānu,1 aprīkota ar Canon DIGIC 8, 4K filmēšanas iespēju un Creative Assist.
  • DSLR kameras

    EOS 2000D

    Iegūstiet izcilas 24,1 megapikseļa fotogrāfijas un Full HD filmas. Paplašiniet savas radošās iespējas ar aizraujošu un vienkārši lietojamu DSLR kameru.
  • DSLR kameras

    EOS 4000D

    Iegūstiet radošas DSLR kvalitātes fotogrāfijas un Full HD filmas ar šo vienkārši lietojamo, intuitīvo 18 megapikseļu EOS kameru.

Kāpēc izvēlēties APS-C formātu?

EOS R10 pilnkadra un aps-c kameru salīdzinājums

Vēl tuvāk

APS-C sensora apgriešanas koeficients padara mazākus vai attālākus objektus kadrā lielākus, kas faktiski palielina jebkura objektīva efektīvo fokusa attālumu par 1,6 reizēm. Tā ir svarīga priekšrocība tādos žanros kā savvaļas dzīvnieku, aktīvas darbības un sporta fotografēšana. Izmantojot augstas veiktspējas, tomēr pieejamu objektīvu, piemēram, Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM, kopā ar APS-C kameru, var iegūt efektīvo tālummaiņas diapazonu 112–480 mm, kas to pārceļ super teleobjektīvu lauciņā.

Uzturiet kvalitāti

Pilnkadra kameras attēlus var apgriezt, lai radītu tādu pašu sasniedzamības efektu, taču tiktu samazināts megapikseļu skaits, tādējādi iegūtie attēli būtu mazāki un līdz ar to mazāk asi, kad tos atkal palielinātu. Fotografējot ar APS-C formāta kameru, tiek ietaupīts arī laiks un piepūle, kas nepieciešama, lai attēlu manuāli apgrieztu rediģēšanas stadijā.

eos r7 pilnkadra un aps-c kameru salīdzinājums
EOS 850D

Kompakts un viegls

Tā kā APS-C sensori ir mazāki, var izgatavot kompaktākas un vieglākas kameras, kas ir ideāli piemērotas ielu un ceļojumu fotografēšanai. Tā kā objektīvam, kas paredzēts APS-C kamerām, ir nepieciešams mazāks apaļais attēls, objektīvs var būt mazāks un vieglāks un līdz ar to arī lētāks.

Objektīvu saderība

Iegūstiet informāciju par dažāda veida Canon kameru objektīviem un to, kā noteikt to saderību ar jūsu kameru.
201211 150 miljoni RFEFobjektīva plakāts Bezlogotipa